Hala Stulecia, Wrocław 2016

30 Targi Budowlane TARBUD

II miejsce w konkursie na najciekawszą aranżację stoiska dla Zielonego Centrum i jego ogrodu na największych w regionie targach budowlanych to jednoznaczna rekomendacja. Nikt, tak jak specjaliści z Zielonego Centrum nie wykorzystają powierzchni do stworzenia czegoś wyjątkowego, naturalnego i dającego pozytywną energię.

Goście chętnie odwiedzali stoisko, skuszeni świeżą zielenią i ciekawymi aranżacjami przygotowanymi przez architektów krajobrazu. Na niewielkiej przestrzeni znalazło się miejsce dla wysokiej brzozy obsadzonej ciemiernikami, donic z wiosennymi bratkami i bukszpanem oraz bujnych traw, które wypełniły każdą wolną powierzchnię. Całości dopełniła podłoga z pomalowanych na biało palet, która dodała kompozycji nuty rustykalnego stylu. To doskonała wizytówka dla usług projektowo-wykonawczych spod znaku Zielonego Centrum.

Ciekawe co przyniesie nam następna edycja targów Tarbud. Czy specjaliści z Zielonego Centrum pójdą na całość i zaskoczą nas morzem zieleni? Jedno jest pewne, że zieleń jest w modzie i firmy tworzące ogrody i zielone aranżacje wyznaczają nowe trendy , nie tylko w naszych domach, ogrodach i tarasach, ale i w biznesie.


Hala Stulecia TARBUD 2016 TARBUD 2016 Wrocław
Aranżacja zieleni w Hali Stulecia 2016